Zajímavosti-bali

Denpasar Hlavní Město

Denpasar

DENPASAR CITY, KAPITÁL BALI PROVINCE NABÍZÍ MÍSTA ÚROKŮ
Denpasar City je hlavním městem provincie Bali od roku 1960 až do současnosti. Dříve to bylo hlavní město Badungské říše, které ovládalo jižní část ostrova Bali. Toto město je místem pro kancelář guvernéra Bali, kde jsou všechny kanceláře od soukromého sektoru až po důležité vládní úřady. Druh kanceláře jsou telekomunikace, pošta, banka, letecká společnost a nemocnice. Je také střediskem hospodářského, obchodního a kulturního rozvoje Bali. Mezitím lze kulturu vidět z zajímavých míst v tomto městě, která byla jmenována jako turistické destinace. Místní vláda zahájila Denpasar City Tour a Denpasar City Tour Packages, aby objevila zajímavá místa. Kromě toho se učíme kultury a každodenní místní společenský život od různých měst, kteří zde žijí.
FILOZOFIE DENPASAR CITY
Slovo Denpasar znamená na severu trhu. Je to rychle rostoucí město, zejména od růstu cestovního ruchu kolem roku 1960. Denpasar má populaci asi 561 814 obyvatel. Ulice Gajah Mada je hlavní silnice v tomto městě jako nákupní centrum a okraj této ulice. Mezitím byla přesně uprostřed křižovatky postavena socha nazývaná Socha Catur Muka. Socha Catur Muka je socha vlastnící čtyři tváře pozorováním čtyř směrů od severu, jihu, východu a západu. Tato socha je vyrobena v roce 1972 a staví se na památku války Badung 20. září 1906, která je známá jako Puputan Badung.
Zajímavá místa v hlavním městě Bali
Nádvoří, které se nachází na jihovýchodě sochy Catur Muka, se jmenuje Puputan Badung Field. Na tomto místě bojoval Badung King se svými lidmi, dokud nezemřel proti nizozemskému kolonistovi. Na severní straně Puputan Badung stojí budova Jaya Sabha hrdě jako místo pro přivítání VIP hostů. Je to oficiální kancelář guvernéra Bali, která přijímá důležitého hosta na večeři a zároveň si užívá Balinese Culture Show. Na východní straně Puputan Badung byl v roce 1968 postaven hinduistický chrám, který se nazývá chrám Jagatnatha. Tento chrám je veřejný chrám, který uctívá Idu Sang Hyang Widhi Wasu / Boha. Zvláště každý úplněk, Hinduisté v Denpasaru přicházejí na toto místo zejména ve večerních hodinách.
Na jižní straně tohoto chrámu postavil architekt Curt Grundler muzeum Bali postavené v roce 1931. Jeho architektura je kombinací chrámu a empírového paláce. Toto muzeum obsahuje sbírku uměleckých předmětů nebo artefakty od pravěku do současnosti. Další místo se stává turistickým cílem je Puri Pamecutan / Pamecutan Palace. V tomto paláci jsou k dispozici ubytování pro turistické ubytování. Tento palác je přestavěn podle svého génia poté, co ho v roce 1906 přerušil nizozemský voják, a v tomto paláci je udržováno slavné zlato Gamelan jako empírové dědictví.
Další turistické cíle, které lze navštívit v Denpasaru
Mezitím je Denpasar City bohaté na zajímavá místa, která doporučujeme navštívit během vaší dovolené na tomto Božím ostrově. Většina ze všech a většina z nich se nachází v centru města, kam se snadno dostanete z jakéhokoli vozidla. Mezi zajímavá místa patří Muzeum Bali, Chrám Jagatnatha, Badung Traditional Market, Bali Art Center a Bajra Sandhi Monument.
Bali Jinak
the authorBali Jinak

Leave a Reply