Zajímavosti-bali

Denpasar Tradiční trh

Denpasar Tradiční trh Bali

Denpasar Tradiční trh – Bali místa k návštěvě

Denpasar Traditional Market je centrem městské ekonomiky, která se nachází v ulici Gajah Mada, která je hlavní silnicí a stává se nákupním centrem Bali. Tento tradiční trh je vhodný pro vesnický chrám, který je jedním ze tří největších chrámů v Denpasaru. Zpočátku není tak velká jako nyní, protože změnila zkušenosti a úpravy, které se přizpůsobují požadavkům a růstu města. Tento trh nelze osvobodit od existence existujícího trhu v kříži Badungovy řeky, který se nazývá Kumbasari Market. Je to proto, že místní lidé se budou cítit neúplně nakupovat, pokud nepřijdou na trh Kumbasari. Je to zejména pro Balinese, kteří chtějí koupit obřadní předměty.
Trh Kumbasari – Bali místa k návštěvě
Denpasar trh je trh prodávající kostým a oděvní zboží s cenami jsou relativně levnější než oděvní předměty prodávané v obchodech na ulici Gajah Mada, které jsou nejvíce vlastněny občanem čínského klanu. Trh Kumbasari je dříve nazýván Pekenem Payukem (potový trh), prodává zboží z gerabah / jar jako pot, Pengedangan, Cubek (talíř ze země), Paso (vědro ze země), Caratan (vodní džbán ze země), Jeding ( barel ze země), penyantokan (mixér ze země), Coblong (šálek ze země), kekeb (rýžový obal) a další. Všechny tyto položky jsou nádobí a také položky pro obřad.
Vzhledem k tomu, že tento trh je nejoblíbenější místem pro prodej Payuk / pot, od této doby se Kumbasari Market v minulosti označoval jako Peken Payuk nebo pot market. Nyní však prodává materiál nebo umělecké předměty turistům, proto je jednou z turistických destinací ve městě Denpasar. Tento trh můžete navštívit spojením našich půldenních zájezdů na Bali, jako jsou Denpasar City Tour, Denpasar Tour Packages, nebo pro ty z vás, kteří se od výletních cestujících mohou připojit k naší Denpasar City Tour Activity, kde vás náš průvodce provede na toto místo v profesionální vystupování.
Historie tradičního trhu Denpasar
Tradiční trh v Denpasaru
Denpasar Market otevírá 24. dubna 1984 guvernér Bali, prof. Dr. Ida Bagus Mantra. Poté, co došlo k požární nehodě, vláda tento trh opravila v roce 2000. Tento trh má šířku kolem 14,544 m2 a široce parkuje 9064 m2. Budova tržnice stojí vedle řeky se čtyřmi podlažími. Místní lidé, kteří na tomto trhu chodí nakupovat, pocházejí nejen z prostředí komunity Denpasar, ale přicházejí i mimo město. Na trhu dav lidí, když velké dovolené jako Galungan, Kuningan a Nyepi den.
Otevírací doba
Denpasar Market je otevřen v 5 hodin ráno a v 5 hodin večer. Poté je změněna večerním trhem otevřeným od 17:00 do 05:00 následujícího dne. Mezitím je trh Senggol v Kumbasari otevřen ve 14:00 a uzavřen ve 23:30. Unikátní název trhu Senggol je možnost odebrat ze situace a stavu pohybu lidí na nákupech, kde se navzájem jogují kvůli hustotě návštěvníků. Tento trh Senggol prodává nejrůznější jídla od levných balijských, jávských a čínských kuchařů. Prodává také různé druhy oblečení od dospělých až po děti.
Umístění
Tržiště Denpasar je obklopeno obchodem podél ulice Gajah Mada, na pravé straně je ulice Sulawesi, která je známá látkou. Denpasar Tradiční trh postupně posiluje identitu centra Denpasarovy ekonomiky, která je otevřena do 24 hodin a návštěvník nikdy mlčí. Tento trh je také blízko jiných zajímavých míst v Denpasar City patří Chrám Jagatnatha, Bali muzeum, Bali Art Center a Bajra Sandhi Monument.
Bali Jinak
the authorBali Jinak

Leave a Reply