Zajímavosti-bali

Sanur Pláž

Sanur

Sanur Beach Slavná turistická místa na Bali
Sanur Beach je krásná bílá písečná pláž s klidnou a teplou mořskou vodou, která se nachází ve východní části města Denpasar. Tato plážová poloha ve východní a jižní části Sanur Village leží na okraji Indonésie. Toto místo je známé již dlouhou dobu, zejména když se odehrává válka Puputan Badung 20. září 1906, kdy v tomto okamžiku nizozemský kolonista přistane na tomto pobřeží své armády. Na tomto místě se nachází kamenná památka jako nápis krále Sri Kesari Warmadewa s palácem v roce Singhwala roku 917, kde jsou nyní místa v Blanjongu, jižní části Sanur Beach.

Sanur Beach, krásné plážové letovisko na Bali
Sanur Beach je poprvé představen belgickým umělcem jménem A.J. Le Mayeur a jeho manželka jménem Ni Polok zůstávají v Sanuru od roku 1937. Vystudoval svou vlastní výstavu malířských děl a začíná představovat Sanur jako turistické místo na Bali. Na jihovýchodní straně vidíme banda ostrova Nusa Penida a na východě můžeme vidět nádherné panorama úžiny Bali s jeho horou Agung jako pozadí. Tropická atmosféra zametá celé Sanur Beach, což z něj dělá ideální místo pro relaxaci. Je také požehnáno úchvatným výhledem na východ slunce, že jeden je pro turisty fascinující, aby mohl navštívit a zůstat na tomto místě.

Turistická místa na Bali k pobytu
Sanur Beach se nachází jen 4 km od centra města Denpasar a snadno se k němu dostanete autem nebo motocyklem. Je to mnoho navštěvovaných zahraničními a místními turisty, zejména o víkendu a svátcích. V noci úplňku přichází na toto místo mnoho lidí k relaxaci, koupání nebo kochání se krásou pobřeží. Muzeum Le Mayeur je jedním z muzeí umění v Sanuru, které také hodně přitahuje turistické nadšení k návštěvě tohoto místa. Jako turistické místo na Bali je Sanur Beach jedním z alternativních míst k provedení akce od místních, národních i mezinárodních. Na tomto místě se například konají akce jako Kite a Jukung Race.
Další turistická zařízení lze nalézt v tomto místě jsou existence Sanur Hotels s mezinárodními standardními zařízeními, jako je Grand Bali Beach Hotel, Puri Santrian, Prama Sanur Beach Hotel a další. Různá tato zařízení cestovního ruchu se mísí s dalšími zařízeními pro místní obyvatele, kteří vytvářejí dobrou kombinaci turistické oblasti, která se liší od Nusa Dua, což je uzavřená oblast. Umělecký obchod, ubytování od levnějších hotelů po pěthvězdičkové hotely, bar a restaurace jsou na tomto místě docela dostupné.

 

Bali Jinak
the authorBali Jinak

Leave a Reply